Pěkný Nový rok v Lišce

19.01.2016 12:37

Děkujeme …

Tak máme v Lysolajích krásně opravenou hasičárnu, všechno funguje, všechno září novotou. Pro nás Lišky má právě dokončená rekonstrukce ještě sladší příchuť. Dostaly jsme k dispozici vlastní zázemí, místnost sice malou, ale zato jenom naši. Však už jsme ty hračky a kreativní poklady neměli kam dávat. Teď budou mít všechny liščí pomůcky své místo a my mnohem jednodušší práci. Je na místě vyzdvihnout zásluhy naší Lišky Petry, díky které jsme mohly fungovat v průběhu rekonstrukce a také vyjádřit uznání našim členkám  Mileně, Sandře, Petře, Michale, Monice a Marcele, které zvládly přestěhovat celou Lišku zpět do hasičárny za neuvěřítelné 2 hodiny. Z nového zázemí jsme všechny nadšené a proto ještě jednou posíláme vzkaz na obecní úřad: děkujeme!

Nyní se tedy opět scházíme každé pondělí a středu v hasičárně. Jako každý rok v zimě máme spoustu nových kamarádů, kteří získávají první zkušenosti v dětském kolektivu. Nebojte se a přijďte se svým dítkem. Určitě si tu oba najdete něco na zábavu,  naučíte se spoustě nových písniček i básniček. Maminky si vyzkouší skvělé typy, jak doma děti rozvíjet a zároveň zabavit.

Skvělou příležitostí pro zábavu a samostatné tvoření i pro ty nejmenší nabídne letošní první Šikovná liščí tlapka. Oblíbená odpolední výtvarná dílna pro děti a jejich rodiče, proběhne tentokrát v úterý 26. ledna. Od šestnácti do osmnácti hodin se můžete umělecky vyřádit s razítky. Nezapomeňte si přinést trička, textilní tašky nebo látky. Můžete vyrobit originální dárky nebo úžasné módní doplňky. Těšíme se na všechny malé i velké umělce.

Blog

14.12.2016 10:22
Vypečený advent pro maminky Slíbené těsto na perníky 300 gr. hladké mouky špetka soli 1 lžička prášku do pečiva (použila jsem ten do perníku) 1 lžička mleté skořice, 1/4 lžičky mletého hřebíčku (místo toho se dá použít směs koření do perníku, pokud ji seženete) Kdo má rád perníky tmavší, může...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Městská část Praha Lysolaje

Praha Lysolaje

Patron MC Liška

 

 

 

Lysolajské dění

V této rubrice nejsou žádné články.

Spřátelené weby

 

Podlahy Bureš

Hasiči Lysolaje

MK Rybička

Suchdol.net

 

Liška u vás

Sdílejte na svém webu odkaz na naše stránky, za umístění ikonky na váš web předem pěkně děkujeme, na oplátku zveřejníme váš odkaz u nás.

Mateřské centrum Liška o.s. - pravidelný program pro rodiny s dětmi Lysolaje - Praha 6

Kontakt

Spolek Liška Lysolaje Sál hasičské zbrojnice
Lysolajské údolí 113/38
165 00 Praha 6 Lysolaje

Spolek vznikl 5.4.2011.
IČO: 22894730
Číslo účtu: 2400903013/2010
Fio banka, a.s.

Korespondenční adresa:
Spolek Liška Lysolaje
Marcela Blažková
Sídlištní 202/2
165 00 Praha 6 Lysolaje
+420 775 210 624 marcela@panoch.net