Pastelkovné neboli vstupné pro členy sdružení

Pokud člen sdružení vede některou aktivitu, výtvarnou, hudební či sportovní, neplatí vstupné/pastelkovné za své děti.
  • Člen sdružení má 10% slevu na cvičení s Liškou (místo 600,- na pololetí/ pouze 540,-Kč)

Povinnosti člena sdružení:

• Dobrovolnické práce pro Lišku - 10 hod /rok

Liščí desatero pro pondělky a středy a jiné akce

Děkujeme, že respektujete desatero Lišky pro užívání společného prostoru, který nám zdarma poskytuje obec Lysolaje.

1. Vstup na herní část s kobercem je možný v přezůvkách nebo v ponožkách, v chladnějším období děti pro pobyt v herně tepleji oblečte.
  2. Doprovod má odpovědnost za své dítě po celou dobu pobytu v mateřském centru. Pokud se mezi sebou maminky domluví a navzájem si děti svépomocně v centru pohlídají během dopoledního programu, za dítě bez rodiče odpovídá hlídací rodič. MC Liška nepřebírá odpovědnost za dítě bez rodiče.
  3. Děti s rýmou prosím nevoďte do mateřského centra s ohledem k ostatním dětem.
  4. Jídlo a pití prosím konzumujte pouze v prostoru u stolů.
  5. Na WC je dětem k dispozici nočníky, prkénko. Své děti vždy na WC doprovoďte.
  6. Šetrně zacházejte s vybavením herny a hračkami.
  7. Konflikty mezi dětmi řešte prosím laskavě a tolerantně.
  8. Ke konci herního bloku poskládejte prosím hračky do boxů.
  9. Pokud je potřeba, pomozte s úklidem po výtvarných činnostech či s přestavbou stolů.
  10. Při našich akcích většinou dokumentujeme, fotografujeme a někdy natáčíme video. Fotografie neoznačujeme jménem, ale pokud si nepřejete být na našich stránkách na fotkách uvedeni, prosím kontaktujte mě a fotku s Vámi vyřadíme z fotogalerie.