Ohlédnutí za rokem 2014

09.01.2015 11:22

Další rok s Liškou je za námi, začínáme nový, určitě plný nových společných zážitků. Chci tímto ohlédnutím poděkovat všem dobrovolníkům, kteří se v roce 2014 starali, aby bylo všem v Lišce dobře.

Rut Jeřábkové děkuji za precizní přípravu a vedení výtvarných dílen v pondělí, zajištění služby hlídání dětí ve středu, pomoc při přednáškách Liščí univerzity a výborný chléb.

Báře Brettlové za úžasné zpívánky s klavírem a vymýšlení originálních písniček pro Lišku.

Petře Zajícové děkuji za otevírání Lišky, přípravu herny, zpívání a poskytnutí externí herny na hlídání dětí při našich přednáškách.

Jitce Žaludové za ranní otevírání Lišky, vedení našeho účetnictví a nebojácnost při poznávání tajů evidence evropských projektů.

Míle Burešové za trvalou pomoc s finančním řízením Lišky, za výbornou prezentaci Lišky v T-Mobile.

Janě Zháňalové za krásné plakáty, vedení šikovných tlapek, spolupráci se Sítí MC, manažerské vedení Lišky a úsměv, který má stále po ruce.

Šárce Gabriel děkuji stále rozvernou náladu, vedení přednášek Liščí univerzity a texty do Zpravodaje.

Nicole Lukáškové za rozjezd a vedení pilates pro dospělé.

Soně Zemanové za příjemné hodiny večerní jógy v Lišce.

Sandře Orvalho za pomoc při pondělních výtvarkách.

Andrejce Žitkové za pomoc při Černé hodince a na odpoledním cvičení s Liškou ve školce.

Na závěr, prý na sebe zapomínám :-) mám poděkovat i sobě

A tak tedy děkuji Marcele Blažkové za vedení cvičení s Liškou ve školce, správu liščího webu a facebooku, propagaci Lišky v Našem regionu a všechny ostatní akce a aktivity v minulém roce a odpovídám si sama: "Rádo se stalo a těším se na příští rok :-)"

Napište nám svoje ohlédnutí do komentářů - díky předem!

Diskusní téma: Ohlédnutí za rokem 2014

Diky

Marie Kubickova Koncicka 30.01.2015
Dobry den, ahoj,
rada bych podekovala za vasi praci, za existenci mc liska a hlavne za bajecne pilates a za lisci cviceni ve ctvrtek, ktere ma syn moc rad.
Preji hodne energie dal, jste uzasne :)
MKK

Re: Diky

Marcela 09.02.2015
Milá Maruško, děkuji za milá slova a těším se na další rok s Liškou i s vámi. Marcela

Přidat nový příspěvek

Rok 2014 v Lišce

Každé pondělí dopoledne byla otevřená herna s výtvarným programem a zpívánkami pro rodiče s dětmi. Ve středu jsme rodičům na RD nabídli hlídání dětí ve středu dopoledne, aby si mohli zařídit potřebné věci na úřadech či u lékaře. Také jsme sjednali cvičitelku pilates a nabídli hodinu cvičení dopoledne ve středu. V pondělí a ve čtvrtek jsme zajistili večerní cvičení pilates a jógy, která si dospělí rychle oblíbili.

Pravidelně jednou měsíčně jsme připravili odpolední dílnu Šikovné tlapky, na kterou chodí rodiče společně s dětmi ze školy a školky.

Ve škole již 2. rokem probíhá ekologický kroužek Lišák, na kterém spolupracujeme s občanským sdružením Abel z.s.

V MŠ Pampeliška pokračuje druhým rokem kroužek Cvičení s Liškou pro děti od 4 do 7 let.

V srpnu jsme pro 31 lysolajských dětí připravili příměstský tábor „Cesta kolem světa za 5 dní“.

Dva dobrovolníci absolvovali vzdělávací semináře půlročního projektu Sítě MC v oblasti managementu neziskových organizací. Podařilo se nám také díky spolupráci se Sítí MC uspořádat 2 celodenní semináře, při kterých naši dobrovolníci získali vzdělání v oboru psychologie, komunikace a práce s lidskými zdroji. V roce 2014 jsme měli v rámci nového programu „Liščí univerzity“ několik přednášek pro rodiče. 2x jsme zorganizovali přednášku „Jak zpátky do práce“, na podzim jsme získali od Sítě mateřských center přednášku „Jak rozvíjet silné stránky dětí“, kterou u nás realizovala společnost SCIO.

Rut Jeřábková úspěšně absolvovala kurz Sítě Mateřských Center „SOBĚ/TOBĚ“ a díky její aktivitě jsme jí mohli nabídnout půl úvazek. Na její mzdu jsme získali finanční prostředky z projektu Sítě mateřských center. Momentálně Rut pečuje o program v pondělí a ve středu.

Uspořádali jsme výtvarnou dílnu při Slavnosti květů, Černé hodince s divadlem a předvánoční Pečení perníčků, představili jsme naši razítkovou dílnu na Kampě na akci Sítě, připravili dílnu „Kelímkový telefon“ na akci T-Mobile.

Naše dobrovolnice Milena Burešová se ve výzvě firmy T-Mobile „Dobrovolník roku 2014“  propracovala mezi 5 nejlepších finalistů.