Den otců - Lysolajská rallye

05.07.2012 14:53

 

23.6. Den otců aneb "Táta dneska frčí"

Zdroj 23.6.2012 - Lysolajská rallye

Lysolajská rallye 2012 proběhla ke spokojenosti všech zúčastněných v duchu fair play závodu, kde každý vyhrál. Děti si odnesly medaile za závod, startovací kartu a také luxusní model papírového vozu, pro který se někteří tatínkové museli vrátit.

Připravili jsme spolu s lysolajskými hasiči pět stanovišť. Nejprve si děti vyrobili z papírových krabic auta, která náležitě nazdobily a připravily k jízdě, světla, popruhy, aby auto dobře drželo, tunningové vychytávky. S hotovými auty vyrazily na trasu závodu. Na startu  montovaly kola, potom po cestě najít věci, které do auta patří, u hasičů uhasit plamen, namalovat křídou auto na chodník a doběhnout do cíle v tom nejlepším čase. 

Jako zpestření pro tatínky byla připravena střelba paintballovou puškou, kterou si vyzkoušely i Lišky, pozor na ně! Střelbu si zkusili i nejmenší.

Přinesené občerstvení pro společný piknik bylo také vynikající. Osvěžující meloun, tradiční Míšin meruňkový koláč, dvoupatrová bábovka od Míly, třešně ze zahrádky, i perník od Marcely. Nejvíce zmáknuté občerstvení měla Liška Andrea, která přinesla úžasně nazdobené chlebíčky. Všem moc děkujeme.

Skákací hrady byly nakonec dva, jeden pro větší a druhý pro menší děti. Skákání si všichni užili, pomáhali nakonec i při vyfukování a skládání :-).

Neradi jsme se rozcházeli kolem sedmé hodiny, děkuji ještě jednou všem, kteří nám pomohli s přípravami, hasičům za trpělivost i s nejmenšími dětmi, kterým závod trval delší dobu. Zapůjčené stany od obce nám pomohly přečkat krásný slunečný den ve stínu.

Blog

14.12.2016 10:22
Vypečený advent pro maminky Slíbené těsto na perníky 300 gr. hladké mouky špetka soli 1 lžička prášku do pečiva (použila jsem ten do perníku) 1 lžička mleté skořice, 1/4 lžičky mletého hřebíčku (místo toho se dá použít směs koření do perníku, pokud ji seženete) Kdo má rád perníky tmavší, může...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Propaganda Design - nezávislé grafické studio zajišťující kompletní služby v oblasti reklamy, grafiky a produkce

Castovní agentura LAST.CZ

 

 

Městská část Praha Lysolaje

Praha Lysolaje

Patron MC Liška

 

Spolek Liška Lysolaje

Od 5.4.2012 členem  Sítě pro rodinu z.s .

Síť pro rodinu z.s.

Lysolajské dění

V této rubrice nejsou žádné články.

Spřátelené weby

Aktivní město

Petr Turanský Fotostudio

 

Podlahy Bureš

www.kamchodit.cz

www.hravezijzdrave.cz

Hasiči Lysolaje

MK Rybička

Abelo... aby učení bavilo

Suchdol.net

Ententyky

 

 

Liška u vás

Sdílejte na svém webu odkaz na naše stránky, za umístění ikonky na váš web předem pěkně děkujeme, na oplátku zveřejníme váš odkaz u nás.

Mateřské centrum Liška o.s. - pravidelný program pro rodiny s dětmi Lysolaje - Praha 6

Kontakt

Spolek Liška Lysolaje Sál hasičské zbrojnice
Lysolajské údolí 113/38
165 00 Praha 6 Lysolaje

Spolek vznikl 5.4.2011.
IČO: 22894730
Číslo účtu: 2400903013/2010
Fio banka, a.s.

Korespondenční adresa:
Spolek Liška Lysolaje
Marcela Blažková
Sídlištní 202/2
165 00 Praha 6 Lysolaje
+420 775 210 624 marcela@panoch.net